Açıklama
Sünnetin Anayasal Niteliği
| Yayın Tarihi: | 28.11.2019 |
| ISBN: | 9786059853514 |
| Baskı Sayısı: | 6. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 351 |
| Cilt Tipi: | Karton Kapak |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 13.5 x 21 cm |
Oku Yaşa Anlat
Orijinal fiyat: ₺375,00.₺262,50Şu andaki fiyat: ₺262,50.
| Yayın Tarihi: | 28.11.2019 |
| ISBN: | 9786059853514 |
| Baskı Sayısı: | 6. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 351 |
| Cilt Tipi: | Karton Kapak |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 13.5 x 21 cm |
10 adet stokta
| Yayın Tarihi: | 28.11.2019 |
| ISBN: | 9786059853514 |
| Baskı Sayısı: | 6. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 351 |
| Cilt Tipi: | Karton Kapak |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 13.5 x 21 cm |
Select at least 2 products
to compare
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.