Açıklama
Usulu’s Serahsi Tercümesi (2 Cilt Takım)
İmam Serahsi
İTİSAM YAYINCILIK
| Yayın Tarihi: | 07.03.2020 |
| ISBN: | 9786059612722 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 1000 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
Oku Yaşa Anlat
Orijinal fiyat: ₺1.900,00.₺1.045,00Şu andaki fiyat: ₺1.045,00.
| Yayın Tarihi: | 07.03.2020 |
| ISBN: | 9786059612722 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 1000 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
3 adet stokta
| Yayın Tarihi: | 07.03.2020 |
| ISBN: | 9786059612722 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 1000 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Kitap Kağıdı |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
Select at least 2 products
to compare
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.