Açıklama
Şifa-i Şerif (2 Cilt Takım)
Kadi İyaz el Endulusi
YASİN YAYINEVİ
| Çevirmen: | Halil İbrahim Sunar |
| Yayın Tarihi: | 27.11.2012 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 302 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Şamuha Kağıt |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
Oku Yaşa Anlat
Orijinal fiyat: ₺320,00.₺200,00Şu andaki fiyat: ₺200,00.
| Çevirmen: | Halil İbrahim Sunar |
| Yayın Tarihi: | 27.11.2012 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 302 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Şamuha Kağıt |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
Stokta yok
| Çevirmen: | Halil İbrahim Sunar |
| Yayın Tarihi: | 27.11.2012 |
| Baskı Sayısı: | 1. Baskı |
| Dil: | TÜRKÇE |
| Sayfa Sayısı: | 302 |
| Cilt Tipi: | Ciltli |
| Kağıt Cinsi: | Şamuha Kağıt |
| Boyut: | 17 x 24 cm |
Select at least 2 products
to compare
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.